Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Templewo

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom Templewo

Templewo,lubuskie

239 000 zł150 m² 1 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy do sprzedaży zabudowaną działkę o powierzchni 0,5 ha, położoną w sercu malowniczej wsi Templewo, pomiędzy Międzyrzeczem a Sulęcinem. To spokojne miejsce otoczone zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Skwierzyna

Skwierzyna(Templewo + 20 km)

750 000 zł170 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:627 m²

Polecam na sprzedaż działkę gruntu zabudowaną budynkiem mieszkalnym Nieruchomość posadowiona na działce o pow. 627 m2 w miejscowości Skwierzyna w powiecie międzyrzeckim. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Kuźnik

Kuźnik(Templewo + 16 km)

299 000 zł128,28 m² 2 330,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:761 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej, malowniczej okolicy? Mam dla Ciebie ofertę, która spełni Twoje oczekiwania! Przedstawiam dom wolnostojący w stanie surowym (otwartym), usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Grodziszcze

Grodziszcze(Templewo + 24 km)

86 940 zł828 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane położone na skraju wsi Grodziszcze, zaledwie 2 km od Świebodzina. Grunty położone są w wyjątkowo spokojnym miejscu, wokół powstaje nowe osiedle domków.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeziorowa

Świebodzin(Templewo + 24 km)

580 000 zł76,50 m² 7 581,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe położone na 2 piętrze niskiego bloku po termomodernizacji w miejscowości Świebodzin przy ulicy Jeziorowej. Nieruchomość z ekspozycją okien na południowy - zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Deszczno

Deszczno(Templewo + 24 km)

105 000 zł1 270 m² 82,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu? Zależy Ci na pełnej infrastrukturze, ciszy oraz świetnej cenie, która nie zrujnuje Twojego budżetu? Oferujemy na sprzedaż kompleks czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Skwierzyna

Skwierzyna(Templewo + 20 km)

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal użytkowy zlokalizowany jest w Skwierzynie, miejscowości oddalonej około 30 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Nieruchomość położona jest przy jednej z głównych ulic miasta, co.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Brzozowiec

Brzozowiec(Templewo + 24 km)

4 500 zł680 m² 6,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia murowana hala usytuowana na ogrodzonej działce o powierzchni 0,70 ha w Brzozowcu. Główna część hali ma powierzchnię 400 m2 (ok. 11 x 37 m), plus mniejszą boczna część.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poznańska

Świebodzin(Templewo + 24 km)

219 000 zł81 m² 2 703,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie posiadamy na sprzedaż mieszkanie położone w Świebodzinie przy ul. Poznańskiej, w klimatycznej, przedwojennej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 43,8 m2 składa się z: dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Świebodzin

Świebodzin(Templewo + 24 km)

199 000 zł12 700 m² 15,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa cena! Działka rolna z potencjałem(1km w linii prostej od jeziora Niesłysz ) Nieopodal Niesulic. Oferujemy Państwu działkę numer 31 o powierzchni 12700m2 zlokalizowaną bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kuźnik

Kuźnik(Templewo + 16 km)

250 000 zł2 086 m² 119,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w biurze Prospace nowa niższa cena! Na sprzedaż działka budowlana z rozpoczętą budową Lokalizacja: skoki, obręb Kuźnik, gmina Międzyrzecz Działka o powierzchni 2086.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij